• 31 Jul, 2019
    /kjsce/connects/events/902/red_hat_linux_seminar_by_ultramax_infonet Red Hat Linux Seminar by Ultramax Infonet
EVENTS
(click to view all)

Staff List

 

Sr. No.

Emp. Code

Name

Present Designation

Department / Section

  1.  

160203

Mr. C.R. Mohandas

Admin. Officer

Admin Office

  1.  

160438

Mr.Sanjay A. Kakade

Registrar

Admin Office

  1.  

160204

Mr. V.S. Shivale.

Office Supdt.

Admin Office

  1.  

160448

Mrs.Rajalakshmi Krishnan

Stenographer - PA to Principal

Admin Office

  1.  

160245

Mrs.S.R.Kulkarni

Computer .Programmer

Admin Office

  1.  

160206

Mr. A.B.Kunder

Head Clerk

Admin Office

  1.  

160208

Mrs. Sushama R.

Sr.Clerk

Admin Office

  1.  

160213

Mr.K.S.Sawant

Typist

Admin Office

  1.  

160215

Mr. N.S.Baikar

Jr.Clerk

Admin Office

  1.  

160436

Mrs.Dnyaneshwari  A. Patel

Jr.Clerk

Admin Office

  1.  

160450

Mr.Viki D. Kadam

Jr.Clerk

Admin Office

  1.  

160455

Mr.Aniket D. Latthe

Jr.Clerk

Admin Office

  1.  

160460

Ms. Swaranjali S. Kanse

Telephone Operator cum Assistant

Admin Office

  1.  

160306

Mrs. J.R.Pathre

Peon-cum-Lab. Attdt.

Admin Office

  1.  

160312

Mr.Upendra Singh

Peon-cum-Lab. Attdt.

Admin Office

  1.  

160351

Mr. H.S.Bhadwalkar

Hamal

Admin Office

  1.  

160274

Mr Ajit G. Rijhwani

Accounts Officer

Accounts

  1.  

160442

Mr.Vikas H.Mokashi

Accountant

Accounts

  1.  

160211

Mr. G.D.Pawar

Sr.Clerk

Accounts

  1.  

160300

Mrs. Pia Korgaonkar

Jr.Clerk

Accounts

  1.  

160402

Ms. Vidya Rane

Jr.Clerk

Accounts

  1.  

160353

Mr.Nilesh P.Pandit

Hamal

Accounts

  1.  

160207

Mr. Tribhuvan Pandey

Store Keeper

Store

  1.  

160934

Mrs.Anita U.Kantute

COE

Exam cell

  1.  

160966

Mrs.Shashikala V.Patil

Asst. to COE

Exam cell

  1.  

160247

Ms.Monalisa Deshpande

Comp.Prog.

Exam cell

  1.  

160447

Ms.Rushali B.Pedekar

Jr.Clerk

Exam cell

  1.  

160339

Mr.D.R.Kandalkar

Peon-cum-Attdt.

Exam cell

  1.  

160340

Mr.Ladghare U.P.

Peon-cum-Attdt.

Exam cell

  1.  

160457

Mr.Mahesh C. Patil

TPO

TPO

  1.  

160458

Mr.Sandeep J. Parmar

Executive, IAI

TPO

  1.  

160454

Mrs.Meera S. Dicholkar

Jr.Clerk

TPO

  1.  

160459

Mr.Sandip M. Nanekar

Lab.Asst.

TPO

  1.  

160984

Ms.Warrier

Librarian

Library

  1.  

160444

Mr.Kailash S.More

Asst. Librarian

Library

  1.  

160349

Mr.P.S.Kandalkar

Asst. Librarian

Library

  1.  

160212

Mr. S.P. Mishra

Sr.Clerk

Library

  1.  

160286

Ms.Nilam S.Haryan

Data Entry Operator

Library

  1.  

160434

Mr.Sandip J.Pingle

Lib.Asst.-cum-Clerk

Library

  1.  

160456

Mr. Sujit H. Tilak

Lib.Asst.-cum-Clerk

Library

  1.  

160328

Mr.A.P.Panhale

Peon-cum-Lab. Attdt.

Library

  1.  

160327

Mr.V.S.Pachupate

Lib.Attdt.

Library

  1.  

160355

Mr.Maruti G.Chile

Hamal

Library

  1.  

160401

Mr.Milind D.Kongere

Jr.Clerk

COMP

  1.  

160285

Mr.Narendra P.Choudhari

Technical Asstt.

COMP

  1.  

160251

Mr.Anaji N.Patekar

Technical Asstt.

COMP

  1.  

160294

Mr.Vinayak P.Shitole

Technical Asstt.

COMP

  1.  

160260

Ms.Nutan D.Dhuri

Lab.Asst.

COMP

  1.  

160266

Ms.Smita V.Ghatkar

Lab.Asst.

COMP

  1.  

160270

Ms.Rupali S.Yatam

Lab.Asst.

COMP

  1.  

160296

Ms.K.M.Verekar

Lab.Asst.

COMP

  1.  

160291

Ms.Pragati P.Parab

Lab.Asst.

COMP

  1.  

160412

Ms.Manasi S.Mahadik

Lab.Asst.

COMP

  1.  

160292

Ms.Shobha E.Gholap

Lab.Asst.

COMP

  1.  

160430

Mr.Ashish A.Patil

Lab.Asst.

COMP

  1.  

160420

Ms.Charusheela H.Narkhede

Lab.Asst.

COMP

  1.  

160321

Mr.B.K.Chavan

Lab.Attdt.

COMP

  1.  

160331

Mr.H.R.Yadav

Lab.Attdt.

COMP

  1.  

160304

Mr.Mangalchand S.Ghalot

Hamal

COMP

  1.  

160441

Ms.Aarti D.Joshi

Jr.Clerk

ETRX

  1.  

160238

Ms.R.K.Gokhale

Sr.Lab.Asst.

ETRX

  1.  

160239

Mr.S.V.Choudhari

Sr.Lab.Asst.

ETRX

  1.  

160240

Ms.Vaishali B.Phadnis

Lab.Asst.

ETRX

  1.  

160241

Mr.K.V.Kardile

Lab.Asst.

ETRX

  1.  

160271

Mr.Dilip B.Naik

Lab.Asst.

ETRX

  1.  

160261

Ms.Swati S.Mangarole

Lab.Asst.

ETRX

  1.  

160280

Ms.Mamta S.Dalvi

Lab.Asst.

ETRX

  1.  

160282

Ms.Nilima A.Tupe

Lab.Asst.

ETRX

  1.  

160409

Ms.Sampada C.Gawand

Lab.Asst.

ETRX

  1.  

160433

Ms.Pushpa S.Naik

Lab.Asst.

ETRX

  1.  

160445

Mr.Raghunath S.Patil

Lab.Asst.

ETRX

  1.  

160334

Mr.K.D.Ghanekar

Lab.Attdt.

ETRX

  1.  

160335

Mr.Deepak Kambli

Lab.Attdt.

ETRX

  1.  

160350

Mr. Pawankumar P. Pandey

Hamal

ETRX

  1.  

160315

Mr.K.T.Chandrapal

Lab.Attdt.

ETRX

  1.  

160313

Ms.Janu K.Meriya

Hamal

ETRX

  1.  

160451

Ms.Saili K.Dhanipkar

Jr.Clerk

EXTC

  1.  

160242

Ms.T.V.Kulkarni

Lab.Asst

EXTC

  1.  

160243

Ms.Shweta Indulkar

Lab.Asst.

EXTC

  1.  

160273

Ms.Sapna K. Desai

Lab.Asst.

EXTC

  1.  

160275

Ms.Jayprabha S.Arekar

Lab.Asst.

EXTC

  1.  

160278

Ms.Siddhi L. Gaonkar

Lab.Asst.

EXTC

  1.  

160279

Ms.Vaishali S.Jondhale

Lab.Asst.

EXTC

  1.  

160404

Ms.Rupali S.Veer

Lab.Asst.

EXTC

  1.  

160407

Mr.Santosh A.Chaudhari

Lab.Asst.

EXTC

  1.  

160416

Ms.Nazia K.Ahmed Matte

Lab.Asst.

EXTC

  1.  

160418

Mr.Nitin N.Babar

Lab.Asst.

EXTC

  1.  

160320

Mr.R.S.Vishwakarma

Lab.Attdt.

EXTC

  1.  

160330

Mr.Surendra Tiwari

Lab.Attdt.

EXTC

  1.  

160338

Mr.G.D.Pangul

Lab.Attdt.

EXTC

  1.  

160309

Mr.D.A.Sodha

Hamal

EXTC

  1.  

160301

Ms.Reena Tiwari

Peon

EXTC

  1.  

160209

Mr. P.N.Upadhye

Sr.Clerk

IT

  1.  

160268

Ms.Jaya N.Jotwani

Lab.Asst.

IT

  1.  

160259

Ms.Shubhangi B.Mashilkar

Lab.Asst.

IT

  1.  

160264

Ms.Rupali J.Modak

Lab.Asst.

IT

  1.  

160281

Ms.Jagruti S.Jawale

Lab.Asst.

IT

  1.  

160295

Ms.Nivedita P.Gavas

Lab.Asst.

IT

  1.  

160297

Ms.Shruti S.Rajam

Lab.Asst.

IT

  1.  

160298

Ms.Hetal L.Khergamkar

Lab.Asst.

IT

  1.  

160414

Ms.Rashmi S.Gawas

Lab.Asst.

IT

  1.  

160423

Mr.Bhushan P.Baravkar

Lab.Asst.

IT

  1.  

160443

Mr.Yogesh V.Mane

Lab.Asst.

IT

  1.  

160322

Mr.Y.P.Pandey

Lab.Attdt.

IT

  1.  

160305

Mr.S.K.Tank

Sweeper

IT

  1.  

160352

Mr.Omkarnath V.Shukla

Hamal

IT

  1.  

160311

Mr.R.R.Vishwakarma

Peon cum-Attdt.

IT

  1.  

160449

Mr.Shekhar S.Phawade

Jr.Clerk

MECH

  1.  

160217

Mr. G.G. Madhvi

Lab. Asst.

MECH

  1.  

160220

Mr.V.K.Singh

Lab. Asst.

MECH

  1.  

160284

Mr.Avinash U.Gorde

CNC Operator

MECH

  1.  

160277

Ms.Kumudlata B.Dani

Lab. Asst.

MECH

  1.  

160288

Mr.R.M.Katkar

Lab. Asst.

MECH

  1.  

160405

Ms.Maya T.Pokharkar

Lab. Asst.

MECH

  1.  

160421

Mr.Satish N.Kurkure

Lab. Asst.

MECH

  1.  

160439

Mr.Sudhir K.Waman

Lab.Asst.

MECH

  1.  

160453

Ms.Shivani Sharma

Jr.Research Fellow

MECH

  1.  

160307

Mr. G.G.Pawar

Peon-cum-Lab. Attdt.

MECH

  1.  

160314

Mr.J.R.Mishra

Lab.Attdt.

MECH

  1.  

160332

Mr.Manohar Mestry

Lab.Attdt.

MECH

  1.  

160310

Ms.K.C.Rajbala

Hamal

MECH

  1.  

160329

Mr.H.P.Tiwari

Lab.Attdt.

MECH

  1.  

160226

Mr.S.S.Sawant

Foreman

MECH(WS)

  1.  

160227

Mr.P.H.Junghare

Fitter

MECH(WS)

  1.  

160229

Mr.R.P.Talele

Welding Instructor

MECH(WS)

  1.  

160231

Mr.P.J.Babu

Smithy Instructor

MECH(WS)

  1.  

160232

Mr.M.D.Patil

Electrical Maintenance

MECH(WS)

  1.  

160233

Mr.A.N.Talole

Instructor Car. Main

MECH(WS)

  1.  

160428

Mr.s Santosh S.Nirgude

Instructor

MECH(WS)

  1.  

160431

Mr.Kanchan V.Keni

Instructor Carpentry

MECH(WS)

  1.  

160411

Mr.Dattatray A.Mane

Electrician

MECH(WS)

  1.  

160333

Mr.D.H.Dait

Lab. Attendant

MECH(WS)

  1.  

160319

Mr.H.D.Dholakia

Lab. Attendant W/S

MECH(WS)

  1.  

160302

Mr.K.H.Kambli

Peon cum-Attendant

MECH(WS)

  1.  

160308

Mr.B.S.Ghalot

Sweeper

MECH(WS)

  1.  

160216

Mr. V.K.Tiwari

Clerk-cum-Typist

HSS

  1.  

160236

Mr.R.G.Katkar

Lab Assistant

HSS

  1.  

160289

Ms.Archana K.Sawant

Lab. Assistant

HSS

  1.  

160324

Mr.A.S.Shirsat

Lab. Assistant

HSS

  1.  

160354

Mr.P.K.Inchanale

Hamal

HSS

 

Page published successfully
There was an error processing your request.
Updated: 20/05/2019